2 דברים שלמדתי על שינוי הרגלים!

2 דברים שלמדתי על שינוי הרגלים!
1. לעיתים קרובות אנחנו מצפים שההתקדמות שלנו בחיים תהיה ליניארית. לכל הפחות, אנו מקווים שהיא תגיע מהר. במציאות, תוצאות המאמץ מגיעות, לרוב, רק כעבור זמן מסוים. רק לאחר שבועות, חודשים או שנים אנחנו מבינים את ערכה העצום של כל העבודה שהשקענו.
הפער בין הציפייה לבין המציאות עשוי לבוא לידי ביטוי בצורת "עמק האכזבות" (התמונה בתגובה הראשונה) שבו אנו חשים מתוסכלים מכך שהקדשנו שבועות או חודשים לעבודה קשה מבלי לראות תוצאות. עם זאת, זכרו תמיד – העבודה הקשה שלכם לא ירדה לטמיון, היא פשוט נאגרת בהדרגה עד לרגע המתאים ורק בשלב מאוחר יתברר ערכה האמיתי!
2. אם תתמקדו בשיפור של 1% בכל יום, בתוך 365 תהיו כמעט פי 37 טובים יותר.אם תצליחו להשתפר ב 1% ביום למשך שנה, בתום השנה מצבכם יהיה טוב יותר פי 37 משהיה בהתחלה!
לעומת זאת, אם מצבכם יורע ב 1% ביום למשך שנה, בתום השנה תגיעו כמעט לקריסה מלאה באותו התחום. מה שמתחיל כניצחון זעיר מצטבר להצלחה אדירה!
הרגלים טובים הם הריבית-דריבית של עולם השיפור העצמי. ההשפעה של הרגלים טובים מכפילה את עצמה ככל שאתם חוזרים עליה. נדמה לנו שהשפעתם ברמה היומיומית זניחה, אך לאורך החודשים והשנים הם יוצרים הבדל עצום בחייכם.
נלקח מתוך הספר "הרגלים אטומים" (שם פחות טוב) 😃 לספר מצוין!
מתקשים לעשות שינוי לבד? מוזמנים לייעוצי תזונה וספורט. דווקא עכשיו שקשה – אני כאן עבורכם! https://nirschneider.com/
איפה הפוסט פוגש אתכם? מוזמנים לשתף בתגובות.
ניר שניידר תזונאי ספורט