ניר שניידר – תזונאי ספורט

ייעוץ תזונת ספורט וירידה במשקל

ירידה במשקל

איזה ג’ינס בארון שלכם הייתם רוצים ללבוש? איזו מידת חולצה הייתם רוצים לקנות? כמה פעמים התחלתם דיאטה ונשברתם באמצע?

אם רק לפני יומיים שברתם את הדיאטה הקודמת וממחר נשבעתם להתחיל את הדיאטה הבאה – כדאי שתקראו את ההמשך..

מרבית בעלי עודף המשקל התנסו בדיאטות לאורך חייהם. דיאטה היא תהליך הכרוך בשינוי באורח החיים. זהו תהליך איטי ולא קיצוני, המצריך כלים והכוונה על מנת להצליח. העלאת המוטיבציה לשינוי היא סוגיה מרכזית בטיפול בעודף משקל. מרבית המטופלים שהתנסו בדיאטות חזרו לנקודת ההתחלה עקב ירידה במוטיבציה, או חוסר בכלים מעשיים להתמודדות עם השלב שבו יהיו ללא המטפל.

ניר שניידר, תזונאי ספורט, מומחה בליווי אישי לירידה איכותית במשקל

יחד נשים סוף לדיאטות קיצוניות, נברר מהם הקשיים הפרטיים ונקודות השבירה של כל אחד ואחת מאיתנו ואיך להימנע מטעויות עבר. נלמד באופן פרטני ועמוק על תזונה ותהליכים פיזיולוגיים, נקבע יעדים ומטרות ריאליות ונעזור למצוא תשובות לבעיות המשקל דרך שינוי אמיתי באורח החיים ודרכי החשיבה.

ניר שניידר, תזונאי ספורט, משלב בין ראיון המגייס מוטיבציה לידע מדעי מוכח. יחד נבנה ארגז כלים אישי לכל מטופל שמלווה במעקבים בקליניקה עד הגעה למשקל הרצוי ושמירה עליו. הראיון המוטיבציוני והגישה הנרטיבית הן גישות חדשניות לטיפול בבעיות משקל המגיעות מתחום הטיפול הפסיכותרפי, ומטרתן להוציא את האדם ממעגל חוסר ההצלחה באמצעות בניית נרטיב חדש המוביל להצלחה אישית.

יחד נבנה תפריט תזונה לירידה במשקל ותפריט תזונה לחיטוב, נשלב תוכנית אימונים

ונדבר על מה אוכלים לפני אימון ומה אוכלים אחרי אימון. בשלב יותר מתקדם נוכל לבנות תפריט תזונה למתאמנים ונשלב תוספי תזונה במקרי הצורך. המטופל יתוודע לכוחותיו, ילמד באופן כנה ופרודוקטיבי על תזונה ותזונת ספורט ויבין תהליכים רגשיים ופיזיולוגיים לעומקם.

בואו לקבל כוחות מחודשים וכלים ייחודיים לידירה במשקל ושמירת ההצלחה לאורך שנים!

ייעוץ תזונת ספורט לירידה במשקל ישר להצלחה שלך!

השאירו פרטים ליצירת קשר