ניר שניידר – תזונאי ספורט

ייעוץ תזונת ספורט וירידה במשקל

תזונת ספורט

מתאמנים ולא מגיעים לתוצאות השיא שלכם? משקיעים הרבה בספורט שלכם ומרגישים שנעצרתם? הפתרון נעוץ בתזונה נכונה למתאמנים!

גוף האדם הוא מכונה משוכללת. תזונה נכונה בשילוב תוכנית אימונים מתאימה מביאה למימוש הפוטנציאל הגנטי ולחיטוב: העלאת מסת השריר והורדת אחוזי השומן. על מנת להשיג תוצאות אופטימליות תוך שמירה על בריאות, חשוב לדעת מה לאכול לפני ואחרי האימון,לאכול בצורה המתאימה לסוג האימון, משך האימון ועצימותו.

ספורטאים רבים משקיעים מאמצים בפעילות גופנית, אך לא תמיד מגיעים לתוצאות הרצויות או נתקעים בשלב שבו אין שיפור ביכולתם הפיזית. במרבית המקרים הסיבה לכך היא תזונה לקויה, בדיקות דם לא תקינות או שימוש לא נכון בתוספי תזונה. ניר שניידר, תזונאי ספורט ונבחרת תזונאיות הספורט מתמחים במתן ייעוץ תזונתי למתאמנים בכל הרמות והענפים. תפריט נכון ומתאים יוביל לשיפור הביצועים, בניית מסת שריר, ירידה באחוזי השומן, התאוששות מהירה ומניעת פציעות. על ידי תשאול ראיון מדויק של המטופל, מדידות מתקדמות ותוכנית מותאמת אישית למתאמן, נוכל יחד למקסם את רמת האימון ולהגיע לשיאים חדשים.

יחד נמצא תשובות לשאלות שלכם:

  • מה כדאי לאכול לפני ואחרי אימון?
  • האם התזונה שלי מתאימה לאימון שלי?`
  • מהי תזונה נכונה לחיטוב?
  • כמה חלבונים צריך לאכול אחרי אימון?
  • האם כדאי לקחת תוספי תזונה או ויטמינים ומתי?

ניר שניידר תזונאי ספורט, בעלים של קליניקת ניר שניידר ומייסד הקורס הדיגיטלי לתזונת ספורט, בעבר אלוף ישראל בשחייה 100 ו־200 מטר חזה ושיאן מאסטרס לשנת 2013. התחרה בשחייה תחרותית עד גיל 22, כולל תחרויות בארץ ובחו”ל. מתמחה בבניית תפריטי תזונה למתאמנים, ספורטאים לירידה במשקל ותוכניות כושר.

ייעוץ תזונת ספורט ישר להצלחה שלך!

השאירו פרטים ליצירת קשר