נבחרת המומחים לתזונת ספורט

ייעוץ תזונת ספורט וירידה במשקל

הנבחרת

נבחרת תזונאיות ספורט/דיאטניות ספורט שעובדות בשיטת ניר שניידר במגוון קליניקות בארץ והכל ביחס אישי ובהתאמה אישית אלייך. נבחרת התזונאיות מתמחה בתזונת ספורט, ירידה איכותית במשקל ותזונת ספורט לבני נוער וילדים.

מה אנחנו עושים?

ייעוץ תזונת ספורט, ירידה במשקל ובניית תפריט אישי בשיטה החדשה למתאמנים וספורטאים שרוצים לראות תוצאות מיידיות. ייעוצי תזונת ספורט ומדידת אחוזי שומן – כל מה שאתם חייבים לדעת על התזונה שלכם: מה לאכול לפני האימון? מה לאכול אחרי האימון? כיצד לבנות שריר? כמה חלבון לאכול ומתי? כיצד להוריד את עודף המשקל?

השיטה החדשה שלנו – הדרך הפשוטה להצלחה שלך!

המומחיות שלנו עם ניסיון של אלפי מטופלים:
בניית תפריט אישי, חיטוב וירידה במשקל, עלייה במסת שריר, מדידות אחוזי שומן, תזונה לבני נוער וילדים, ליווי וואטסאפ אישי ובניית תפריטים לצמחונים טבעונים.

שירה סולו

תזונאית ספורט, דיאטנית ספורט קלינית המתמחה בתזונה לספורטאים, למתאמנים ולירידה במשקל. בוגרת החוג למדעי התזונה מהאוניברסיטה העברית, מוסמכת כתזונאית ספורט משנת 2007 ומרצה בכירה לתזונת ספורט במכללת וינגייט.

כיום, תזונאית ספורט, דיאטנית ספורט, מתמחה בבניית תפריטי תזונה ותוכניות אימון המותאמות למטרות האישיות של כל מטופל כגון: ירידה במשקל, שיפור הבריאות, שיפור ביצועים ספורטיביים, עלייה במסת שריר וירידה באחוזי שומן.

“אני מלווה את המטופלים בקליניקה, באימונים ובאון-ליין. מאמינה בספורט כאורח חיים לשיפור תפקודי היום יום, מניעת תחלואה, שיפור איכות החיים והורדת לחץ נפשי. אני מטפלת באופן אישי בספורטאים, מתאמנים ובכל מי שרוצה לרדת במשקל, להתחטב, לעלות מסת שריר ולשמור על אורח חיים בריא.

אני כאן בשבילכם, כדי ללוות ולסייע בשיפור הישגים ספורטיביים באמצעות התזונה, שיפור הרגלי האכילה, בניית תפריט, ירידה במשקל, שיפור מדדים בריאותיים ושמירה על אורח חיים בריא.”

שירה סולו, דיאטנית ספורט ותזונאית ספורט בצפון, מקבלת בקליניקה ביקנעם.

הרצאות:
שירה סולו, מרצה לתזונת ספורט במכללה האקדמית בוינגייט, מלמדת תזונה בבית ספר לבישול ומעבירה הרצאות בתזונה לקהל הרחב.
מרצה בנושאים: תזונה לספורטאים ולעוסקים בפעילות גופנית, שבירת מיתוסים בתזונה ופעילות גופנית, כיצד לשמור על בריאות באמצעות תזונה, ניהול בית בריא, תזונה מאוזנת לצמחונים וטבעוניים, אלרגיות ורגישויות למזון. הדרכה מקצועית לחברות מזון, מסעדות ובתי מלון.

רוני זיידנבאום

תזונאית ספורט, דיאטנית ספורט קלינית ומאמנת כושר המתמחה בתזונה לספורטאים, למתאמנים ולירידה במשקל. בוגרת החוג למדעי התזונה במכללה האקדמית תל חי. מוסמכת כתזונאית ספורט, בעלת רקע במחקרים קליניים, מאמנת כושר. מוסמכת מטעם קמפוס שיאים ומדריכת אירובי מוסמכת מטעם מכללת וינגייט.

כיום, תזונאית ספורט מתמחה בבניית תפריטי תזונה ותוכניות אימון המותאמות למטרות האישיות של כל מטופל כגון: ירידה במשקל, שיפור הבריאות, שיפור ביצועים ספורטיביים, עלייה במסת שריר וירידה באחוזי שומן. מלווה את המטופלים בקליניקה, באימונים ואון-ליין.

עוסקת בקידום בריאות בקרב ילדים ומתבגרים, מעקבי גדילה תקינה ומניעת השמנה מטעם משרד הבריאות.

“אני מאמינה בספורט כאורח חיים לשיפור תפקודי היום יום, מניעת תחלואה, עליה באיכות החיים והורדת לחץ נפשי. אני מטפלת באופן אישי בספורטאים, מתאמנים ובכל מי שרוצה לרדת במשקל, להתחטב, לעלות מסת שריר ולשמור על אורח חיים בריא.

אני כאן בשבילכם, כדי ללוות ולסייע בשיפור הישגים ספורטיביים באמצעות התזונה, שיפור הרגלי האכילה, בניית תפריט, ירידה במשקל, שיפור מדדים בריאותיים ושמירה על אורח חיים בריא.”

רוני זיידנבאום, דיאטנית ספורט ותזונאית ספורט בירושלים, מקבלת בקליניקה בירושלים.

המלצות מלקוחות:

השאירו פרטים ליצירת קשר

שירה סולו
שירה סולו
רוני זיידנבאום
תהילה זיגדון
קרא עוד
תודה על היחס האישי, המקצועיות והאחריות שהפגנת לאורך כל הדרך. יש המון תזונאים בחוץ, אבל מעט מאוד תזונאים שבאמת אכפת להם מהאדם שיושב מולם. תודה על הדרך לתזונה נכונה ובריאה שהותאמה לי באופן אישי, ובעיקר על הרצון להתוות לי דרך זו כאורח חיים. אתה נפלא!
עדי ברינה
קרא עוד
ניר פשוט מדהים! מעבר להיותו מקצוען אמיתי, מדובר באדם עם רגישות מאוד גבוהה, שיודע את המילים הנכונות בזמן הנכון בדרך להשגת המטרה. מומלץ בחום!
ניב אדר
קרא עוד
תודה על ייעוץ מקצועי, שמח שהגעתי ליעדים שהצבתי לעצמי, מומלץ בחום
רועי נמיר
קרא עוד
תודה על ההכוונה על התמיכה המקצועית בכל שעה, העידוד בכל שעה קשה... ולא חסר כאלה! ותודה על הקשיחות כשצריך 🙂
דלית לוסקי
קרא עוד
הראשונים והיחידים שהצליחו ליצור קשר בין ספורט ותזונה אצלי בראש שזה הישג אדיר. את מד הצעדים אני לא מורידה והמודעות במקום הרבה יותר טוב ונכון. תודה רבה
עידו ניצן חידקל
קרא עוד
תודה רבה על התפריט המעולה והיחס האישי, ממליץ בחום
נעה אלבלדה
קרא עוד
ממליצה בחום לכל מי שהתזונה והגוף חשובים לו!
איתי אורנשטיין
קרא עוד
מדהים! התרומה שפתרון תזונה טוב ומדויק יכול לתת. תודה על ההקשבה והמקצועיות בדרך להגשמת חלום שלי
אסי מאיר
קרא עוד
תודה על הדרך לתזונה נכונה ובריאה שהותאמה לי באופן אישי, ובעיקר על הרצון להתוות לי דרך זו כאורח חיים!
גליה גביש
קרא עוד
ממליצה בחום. בניית תפריט שמותאם באופן אישי לכל פונה ושלא משאיר אותך רעב. התפריט נבנה יחד עם הפונה והכל בנועם ובמקצועיות
ד"ר משה בורוכוביץ
קרא עוד
תודה על היחס האישי, המקצועיות והאחריות שהפגנת לאורך כל הדרך. יש המון תזונאים בחוץ, אבל מעט מאוד תזונאים שבאמת אכפת להם מהאדם שיושב מולם
זאב שכטר
קרא עוד
בזכות הדרך החדשה ,האכילה נכונה והספורט, הצלחתי להוריד 13 קילו ממשקלי ללא מאמץ ללא סבל ועם הרגלים חדשים לאורך חיים נכון ובריא
שגית לוי
קרא עוד
תודה! האנרגיה חזרה וההרגשה פשוט נפלאה. הפגישות איתך היו ללא ספק שינוי גדול לחיי!
הקודם
הבא

השאירו פרטים ליצירת קשר